PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ #5 | Kolín - Převýšov

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 07.02.2019 | přečteno 316x

Na sobotu je naplánován již 5. přátelské utkání - do Kolína přijede další třetiligové mužstvo, tentokrát SK Převýšov. Výkop na umělé trávě proběhne v 10:00 hodin!

S převýšovským celkem se kolínští utkali už několikrát v přátelských i mistrovských zápasech. Tyto dva celky se potkávaly už od Divize, kde spolu působily ve skupině C. V sezoně 2011/12 Kolín postoupil z 1. místa do ČFL, ovšem Převýšov šel do vyšší soutěže ze druhého místa také a vzájemné duely pokračovaly i o ligu výše. Takto to bylo do sezony 2013/14, kdy Kolín ČFL vyhrál a postoupil do 2. nejvyšší soutěže. Zde se ohřál jen sezonu a vrátil se zpět do ČFL - s Převýšovem odehrál dva další mače a i po dalším nezdaru sestoupil do Divize. Od té doby se kluby potkávají jen o přátelácích.

Převýšovský SK se přes zimní pauzu nachází na 8. místě - nasbíral 26 bodů se skóre 26:28.

Diskuze k článku