PU: FK KOLÍN - SK POŘÍČANY 2:2

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 23.02.2019 | přečteno 476x

Kolínské mužstvo dnes sehrálo své předposlední přátelské utkání, ve kterém na umělé trávě hostili celek SK Poříčany.

Domácí se ujali už ve 3. minutě vedení 1:0, když chyby v obraně využil Petr Ondrušík. Navýšit skóre mohl ve 28. minutě Škoda, jeho střela ovšem skončila pouze na levé tyčce branky. Gól ale přeci jen padl - ve 35. minutě padl centrovaný míč na hlavu Jiřího Vondráčka, který ho následně usměrnil do sítě. Chybu v obraně potrestali v poslední minutě první půle i hosté a snížili na 2:2.

Ve druhém poločase se domácí již neprosadili, ale bohužel míč lovili z vlastní sítě. Hosté v 62. minutě srovnali na 2:2 - tímto skóre utkání také skončilo.

Na kolínské hráče čeká už poslední přátelák - za týden hostí divizní Nymburk.

Diskuze k článku