JARO ZAČNEME S DVOREM KRÁLOVÉ!

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 05.03.2019 | přečteno 304x

Poprvé v tomto roce se kolínští představí v rámci Divize. V sobotu 9.3. od 10:15 hodin přivítají v Borkách Dvůr Králové nad Labem. Celek, který se v tabulce nachází s bodovým náskokem pouze o patro výše, tedy na 11. místě.

Ve vzájemných utkáních mají mírně navrch Kolíňáci, byť první utkání ze září 2005 zvítězil právě náš soupeř těsně 2:1. V jarní části tytéž sezony ovšem modrobílí porážku oplatili 1:0. Od této sezony se spolu tyto mančafty setkaly pouze v Divizi a jen jeden z celkových 13 skončil smírně 1:1 (mač z jara 2011). Hosté si vítězství připsali čtyřikrát a zbylých osm ovládli kolínští – mimo jiné i dosud poslední vzájemný souboj z podzimní části letošní sezony, kdy si naše mužstvo odvezlo cennou výhru 1:0. Zda Kolín navýší konto vítězných zápasů ve vzájemné sérii, to se dozvíme v sobotu!

#SPOLECNEZAKOLIN

Diskuze k článku