"A" TÝM | V sobotu vyzveme Horky nad Jizerou

Foto: fk-kolin.cz | Natálie Krupková

Tomáš Šulc | 20.03.2019 | přečteno 276x

Do Kolína se po dvou týdnech opět vrací Divize - přesněji 18. kolo. Nyní přivítáme v Borkách celek FC Horky nad Jizerou. Utkání to bude jistě náročné, v tabulce může rozhodovat každý utržený bod. Náš sobotní soupeř se nachází na příčce deváté a je nutno dodat, že před námi má náskok pouhé dva body.

FC Horky nad Jizerou - jak bylo již výše zmíněno, nachází se na 9. místě divizní tabulky skupiny C. Celkem mužstvo z mladoboleslavského okresu doposud nasbíralo 22 bodů, přičemž nastřílelo 21 branek a tentýž počet jich i obdrželo. Co se týče posledního vzájemného mače, v něm byli kolínští mírněji šťastnější - v Horkách ubojovali remízu 1:1 a následně v penaltách získali i druhý, bonusový, bod.

Mužstvo Horek odehrálo na jaře prozatím pouze jedno utkání, a to v Čáslavi. Z půdy tohoto celku si odvezli horečtí po plichtě 2:2 a následnému nevydařenému penaltovém rozstřelu pouze jeden bod. Původně plánované utkání s Dvorem Králové bylo odloženo na 1. 5. 2019.

Kolínští fotbalisté budou v sobotu potřebovat i VÁS! V sobotu začínáme v 10:15 hodin.

Na utkání Vás zvou Lukáš Šindelář, nováček Radek Skuhravý a David Koděra!

Diskuze k článku