"A" TÝM | BITVA O BODY VE VYSOKÉM MÝTĚ

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 29.03.2019 | přečteno 304x

V sobotu je na programu již 19. divizní kolo, ve kterém kolínští zajíždí do Vysokého Mýta. Zde se od 16:30 hodin utkají s vysokomýtským SK.

Vzhledem k aktuální situaci v tabulce, kdy se celek z nižších pater může dostat do první poloviny, bude tento zápas opravdu důležitý. Oba týmy mají totožný počet 23 bodů, přičemž je Kolín na 10. a Vysoké Mýto na 7. místě tabulky skupiny C.

Vysoké Mýto neprožívá zcela ideální vstup do jarní části - na úvod podlehlo předposlednímu Náchodu 2:0 a v minulém týdnu vedoucímu Mšenu 4:2.

Statistika vzájemných duelů vypovídá jednoznačně pro vysokomýtské - Kolín ani jednou nedokázal zvítězit za plný počet bodů. Jedinou výhru Kolín zaznamenal na podzim letošního ročníku, kdy svého soupeře zdolal až v penaltovém rozstřelu 3:2. Oberou kolínští poprvé Vysoké Mýto o všechny 3 body?

Diskuze k článku