DMS PRO ŽANETKU!

Tomáš Šulc | 02.04.2019 | přečteno 198x

Vážení příznivci nejen kolínského fotbalu, dovolujeme si Vás oslovit s pomocí pro naši malou bojovnici Žanetku Hruškovou, kterou postihl krutý zásah do bezproblémového života. Jistě většina z Vás o jejím příběhu alespoň něco ví, mnoho z Vás už Žanetku i podpořilo. Kompletní příběh naleznete na webových stránkách www.vickaprozanetku.maweb.eu.

Nyní se do podpory této osmileté princezny zapojila i Nadace ADRA prostřednictvím DMS. Jedná se o pouhé zaslání SMS na uvedené číslo v daném formátu (naleznete na přiloženém letáčku). Zasláním jednoho z tvarů tak Žanetku podpoříte finančně – nadace z jedné DMS obdrží 29 Kč, 59 Kč nebo 89 Kč. Zbylá 1 Kč pokrývá technické, organizační a koordinační zajištění projektu, včetně servisu pro neziskové organizace a veřejnost.

Vaší pomoci si nesmírně vážíme i při domácích utkáních, kdy si můžete v klubové restauraci také zakoupit odznáček s její fotografií, propisku či svíčku. S jistotou Vám můžeme říci, že to MÁ SMYSL! Žanetka dělá velké pokroky a nyní i s přehledem navštěvuje normální základní školu.

Veškeré informace ohledně DMS se dozvíte přímo na stránkách Nadace ADRA: www.adra.cz

O konkrétní události pro Žanetku v přiloženém letáčku: