"A" TÝM | V sobotu o prolomení remízové série

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 03.04.2019 | přečteno 250x

V sobotu se Divize opět přesune zpět do kolínských Borků, které budou svědky 20. kola. Od 10:15 hodin vyzvou kolínští fotbalisté celek Slatiňan, který prozatím prožívá vcelku vydařený start jarní části.

Úvodní utkání slatiňanští sice prohráli s Benátkami těsně 2:1, ve zbylých třech zápasech už nezaváhali. Postupně si poradili s Čáslaví, Dvorem Králové n. L. a Horkami nad Jizerou. Aktuálně se nachází na 12. místě a na kontě má s námi shodný počet bodů 24.

Kolínským hráčům se musí snad už o penaltách i zdát - prozatím všechny jarní zápasy končili remízou, po nichž následovaly právě penalty. Úspěšnost modrobílých v této loterii je 2:2.

Co se týče statistiky vzájemných utkání, tyto dva celky se setkaly pouze jednou. Bylo tomu tak na podzim tohoto ročníku - Kolín zajížděl do Slatiňan. Z půdy tohoto týmu si kolínští odvezli po nejnižší možné výhře 1:0 všechny 3 body.

Diskuze k článku