"A" TÝM | V sobotu doma s Turnovem

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 18.04.2019 | přečteno 185x

Kolín měl nyní týdenní pauzu, která se ovšem chýlí ke svému konci. V sobotu čeká na naše mužstvo od 10:15 hodin domácí utkání s Turnovem.

Turnov se beznadějně nachází na posledním místě. Na kontě má pouze 14 bodů se skóre 14:47. Nutno ale podotknout, že v uplynulém kole turnovští porazili Benátky nad Jizerou, které okupují příčky na vrchu tabulky.

Vzájemné zápasy - V posledním vzájemném duelu Kolín vyšel na prázdno. Z turnovského pažitu si odvezl pouze nejtěsnější možnou porážku 1:0. Celkem mají mužstva na kontě 11 vzájemných mačů, z nichž Kolín bral 3 body pětkrát. Čtyřikrát skončilo utkání smírně a třikrát se z plného bodového zisku radovali turnovští.

V sobotu nečeká naše borce jistě žádné jednoduché utkání. BUDEME VÁS POTŘEBOVAT!

Diskuze k článku