"A" TÝM | Bareš řídil obrat v Trutnově

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 24.04.2019 | přečteno 265x

MFK Trutnov - FK Kolín 1:2 (1:0)

Kolín měl před utkáním na svém kontě dvě domácí výhry v řadě. Do Trutnova kolínští jeli s cílem prodloužit vítěznou sérii, a tím pádem obrat domácí Trutnov o body. Skóre po prvním poločase sice hovořilo lépe pro Trutnov, druhý poločas byl však pro domácí nemilosrdný.

V první polovině hrací doby se na gól čekalo poměrně dlouho. Vypadalo to, že ani jeden z celků v ní soupeřova brankáře nepropálí. Opak je ale pravdou - ve 39. minutě poslal do vedení Trutnov Ondřej Tobiaš.

Po přestávce začal druhý poločas, pro kolínské jako z říše snů. Ihned ve 46. minutě si řekl o slovo Daniel Bareš, který srovnal na 1:1. Netrvalo dlouho a tento vysoký útočník přidělal trutnovským hráčům další vrásky na čela. V 54. minutě se opět prosadil, čímž dokonal parádní obrat a určil, kam poputují všechny tři body.

Modrobílí mají tak za sebou třetí tříbodové utkání. V dalším kole, které se odehraje v sobotu 27.4., na ně čeká rezervní tým Pardubic. V pardubických Ohrazenicích utkání začne v 17:00 hodin.

Branky: Tobiaš - 2x Bareš

Rozhodčí: Pekař - Martínek, Horáček

ŽK: Turner, Tobiaš - Kafka, Vácha, Bareš, Škoda

FK Kolín: Kafka - Němeček (K), Veselý (65' Šedivý), Šindelář, Vondráček, Vácha, Vebr, Bareš (90' Rosendorf), Škoda, Koděra, Pavlík.

MFK Trutnov: Šťastný - Kejzlar (84' Dvořák), Turner. Makovský (K), Tobiaš, Knap, Holubec, Zieris, Valášek (70' Brejcha), Mařas, Matějka

Diskuze k článku