MD | Dorostenci uspěli v souboji o 3. místo

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 01.05.2019 | přečteno 114x

MD | SK Sparta Kolín - FC Tempo Praha 3:0 (2:0)

Naše sestava: Holý – Vondráček (K) (77´ Pelikán), Kroupa, Nevečeřal, Čáp (70´ Žídek) - Řehák (55´ Šátek), Exner, Šámal V.,Kruliš (46 ´Foršt) - Němec, Škorpil (55´ Šámal)

Branky: 2x Škorpil, Němec

"V přímém souboji o třetí místo jsme se v 23. kole divize mladšího dorostu utkali s velice silným týmem Tempo Praha. Do utkání jsme vstoupili aktivně, snažili jsme se aktivně napadat soupeřovu rozehrávku a výsledkem byla naše územní převaha a z ní plynoucí vytváření brankových příležitosti. Ve 13. minutě nejdříve po kličce brankáři netrefil Jirka Škorpil branku, poté ve 20. minutě po přistrčení Michala Exnera přestřelil ze slibné pozice Lukáš Kroupa branku, ale hned z následné akce jsme se dočkali, a to v 21. minutě. Po centru Michala Kruliše byl důrazný Jirka Škorpil a hlavou před brankářem hostí nás dostal do vedení 1:0. Ve 29. minutě o sobě dali vědět hosté, a to po přihrávce do našeho vápna křižnou střelou naštěstí naší branku netrefili. V 31. minutě jsme se radovali opět my, po centru na roh velkého vápna pěkně trefil Vojta Němec míč z voleje, jeho střelu brankář s námahou vyrazil a důrazný Jirka Škorpil dorazil míč do sítě a zvýšil naše vedení na 2:0.

Vstup do druhého poločasu se nám vydařil a po vystihnutí zpětné přihrávky Vojta Němec zvýšil naše vedení ve 48. minutě na 3:0. Asi od 60. minuty vrhl soupeř všechny síly do útoku, ale v několika vyložených šancích ho výbornými zákroky vychytal Honza Holý a tak když jsme ani my nedotáhli několik slibně rozjetých akcí do konce, skončilo utkání naším vítězstvím 3:0." Uvedl trenér Petr Káninský.

Diskuze k článku