SD | Pluhař: "Na pražské Tempo bez šance"

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 01.05.2019 | přečteno 232x

SD | SK Sparta Kolín - FC Tempo Praha 0:4

Sestava: Bína - Jedlička, Machurka, Suchý, Oliva - Nágl, Vlášek, Koděra, Hetcl, Zelenka - Tichý

Střídali: Chaloupka, Kroupa, Vondráček, Pelikán

"Naším dalším soupeřem byl tým pražského Tempa, a bez obalu musíme přiznat, že jakýkoliv bodový zisk by se rovnal senzaci. Přesto, poměrně dlouho se nám dařilo držet střed hřiště a nepouštět soupeře k žádné příležitosti. Samotná tvorba hry však byla v zárodku přerušována, soupeř pouze nečekal a napadal naší rozehrávku okamžitě. Jakmile se nepodařilo komfortně převzít balón a rozehrát, okamžitě byl balón odebrán presujícím hráčem. Tempáci dobrým postavením, skvělou organizací a trpělivou hrou deptali psychiku našich hráčů a prezentovali se výbornou kondicí. Naše obrana v prvním poločase byla pevná, přesto jsme v přerušení odcházeli do kabin s mankem dvou branek. Vše se odehrálo v závěrečné pětiminutovce, nejprve se nepodařilo zpracovat míč, který se po rotaci dostal k hráči, který před vápnem střílel přesně k tyči. V poslední vteřině první půle jsme se dopustili něčeho... to raději nekomentovat. Totálně fatální selhání dalo utkání podobu, která zacloumala hráči i mnou. Soupeř nepřekonal naší obranu, přesto vedl 2:0. Do druhé půle jsme chtěli něco změnit, bylo to však spíše ke škodě. V pohodě hrající pražané tak úplně přebrali utkání pod svou kontrolu a převaha byla drtivá. Na naše rozdílové hráče se nám nepodařilo za celý poločas poslat kloudný míč, a tak soupeř v pohodě přidal další dvě branky a utkání skončilo tak, jak probíhalo - rozdílem třídy. Nám se v utkání nepodařilo vůbec nic, musíme se rychle zrestartovat a zase se "nahodit" dobrým výsledkem." Uvedl trenér Michal Pluhař.

Diskuze k článku