Ve 24. kole hostíme Velké Hamry

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 02.05.2019 | přečteno 182x

Kolín má za sebou nevydařené utkání v Pardubicích, kde o body přišel až v 88. minutě, kdy hlavní sudí nařídil pokutový kop v prospěch domácích. Týden ovšem utekl jako voda a kolínští se opět poperou o velecenné body, které mohou ve vyrovnané tabulce leccos rozhodnout.

V první květnovou sobotu Kolíňáci v Borkách přivítají celek FK Velké Hamry. Pátý celek tabulky, který má na naše mužstvo náskok pouze dvou bodů. Bude to boj o každý kousek hřiště a jistě budeme potřebovat i VÁS! Tak přijďte kolínským hráčům vytvořit fantastickou atmosféru, začínáme v 10:15 hodin!

Poslední utkání sehrály hráči Velkých Hamrů na Prvního máje. Tento sváteční den jim byl ovšem osudný, svou sérii třech výher v řadě překazilo mužstvo FK Přepeře, které zvítězilo těsně 1:0.

Vzájemně se celky utkaly pouze jednou, a to na podzim letošního ročníku Divize. Tenkrát kolínští vycestovali k našemu soupeři. Zpět se modrobílí vraceli s nepořízenou, ve Velkých Hamrech padli 1:0.

#SPOLECNEZAKOLIN

Diskuze k článku