MD | Ml. dorost si v Ostré s chutí zastřílel

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 08.05.2019 | přečteno 91x

MD | SS OSTRÁ - SK SPARTA KOLÍN 0:6

Naše sestava: Hurt – Foršt (46' Rejthar), Nevečeřal, Čáp - Vondráček (K) - Řehák (53' Šátek), Němec, Šámal V., Kruliš (63' Žídek) - Exner (71' Noll), Škorpil

Branky: 3x Exner, 3x Škorpil

"V dnešním utkání nás čekal soupeř ze spodka tabulky, kdy bylo důležité vstřelit co nejdříve branku. To se nám povedlo hned ve 3. minutě, když po přihrávce Filipa Vondráčka šel sám na domácího brankáře Michal Exner. Nemýlil se a vedli jsme 1:0. Dále jsme se snažili útočit, vytvořili si několik brankových příležitostí, ale proměnili jsme až tu ze 32. minuty, kdy pronikl Vojta Němec do soupeřova pokutového území a přihrál před prázdnou branku. Zde už pro Michala Exnera nebyl problém navýšit naše vedení na 2:0. Hned ve 34. minutě za velkým vápnem vystřelil Václav Šámal, jehož střelu dorazil do sítě Jiří Škorpil - 3:0. U domácích stojí za zmínku pouze po naší špatné rozehrávce břevno naší branky, a tak jsme odcházeli do šaten za stavu 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili trochu lehkovážněji, ale naštěstí toho soupeř nevyužil a byli jsme to opět my, kdo vévodil utkání. V 59. minutě poslal míč za soupeřovu obranu Michal Exner a Jiří Škorpil sám před brankářem dal na 4:0. Dále jsme se snažili útočit a odměnou byli ještě branky v 71. minutě, kdy po přihrávce Filipa Vondráčka prošel do soupeřova vápna Michal Exner a zvýšil na 5:0. Brankový účet zápasu uzavřel v 75. minutě dorážkou střely Filipa Vondráčka Jiří Škorpil na konečných 6:0." Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku