Trénink Brankářské akademie Daniela Zítky v Kolíně

Foto: facebook | Grassroots trenér mládeže OFS Kolín

Tomáš Šulc | 16.05.2019 | přečteno 371x

Trénink Brankářské akademie Daniela Zítky

V pondělí 13.5. se na kolínském hlavním hřišti uskutečnil ukázkový trénink Brankářské akademie Daniela Zítky pro brankáře z kolínského okresu. Pod dohledem přímo Daniela Zítky a jeho asistentů zde nabývalo zkušeností 21 nadějných gólmanů, kteří s velkým nadšením přijímali veškeré rady zkušeného brankáře.

Daniel Zítka - již už bývalý brankář narozený v Havířově. V sezoně 2007/08 se dostal i do výběru české reprezentace. Od roku 2002 působil až do roku 2010 v dresu Belgického Anderlechtu, odkud poté přešel na dva roky do pražské Sparty. Po skončení s aktivní hráčkou kariérou se vydal na dráhu trenérskou. Zprvu trénoval rezervní tým Sparty Praha, který se ovšem v sezoně 2013/14 zrušil a dostal na povel brankáře juniorky. V roce 2016 se ujal i gólmanů sparťanského A mužstva. V letošním roce založil svou vlastní akademii - Brankářská akademie Daniela Zítky - ve které je hlavním trenérem.

Diskuze k článku