"A" TÝM | DO BENÁTEK V NEDĚLI

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 24.05.2019 | přečteno 244x

SK Benátky n. J. - FK Kolín | 26.5.2019 | 17:00 hodin

Kolín má za sebou prohrané derby s Český Brodem, nicméně je třeba hledět dopředu. V neděli 26.5. zajíždí kolínské mužstvo do Benátek nad Jizerou, kde se od 17:00 hodin poperou o velecenné body.

Benátečtí vstoupí do utkání s výhodnější pozicí v tabulce. Před kolínským celkem mají náskok 4 bodů a jsou na 5. místě. Kolín, jak už bylo zmíněno, ztrácí na svého nedělního soupeře 4 body a po minulé ztrátě se propadl na 9. místo.

Pro týmy to bude již čtvrté vzájemné setkání. První se sehrálo 28. 8. 2015 a Kolín tenkrát zvítězil 3:1, když se postupně prosadili Jukl, Kučera a Tvrzník. I další mač v téže sezoně vyzněl lépe pro Kolín, tentokrát v Borkách zvítězil po brankách Brunclíka a Zmeškala 2:0. Poslední vzájemný mač byl opět příznivější pro Kolín, byť z toho byly "pouze" 2 body. Kolín sice vedl 2:0, vedení ve druhém poločase ztratil a za stavu 3:3 se šlo do penaltového rozstřelu, který modrobílí zvládli na výbornou.

Diskuze k článku