ŠEDIVÝ STRŮJCEM KOLÍNSKÉHO ÚSPĚCHU

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 28.05.2019 | přečteno 269x

SK Benátky n. J. - FK Kolín 1:2

Kolín po nevydařeném derby s Českým Brodem zajížděl v neděli 26.5. na půdu Benátek nad Jizerou. Před utkáním ztráceli kolínští na svého soupeře čtyři body. Po utkání je tomu však jinak, kolínské mužstvo zvládlo zdolat Benátky a stáhlo jejich náskok na pouhý jeden bod.

Začátek utkání patřil jednoznačně hostujícímu celku. Vysoká aktivita tentokrát nevyšla vniveč - v 18. minutě otevřel skóre utkání Lukáš Šedivý. Kolín po vstřelené brance ubrali a pustili benátecké do vyrovnanější partie. V tomto utkání se žádný divák jistě nenudil, brankové příležitosti byly k vidění na obou stranách v hojném počtu. Mezi ně patří i tyč nastřelená prvním střelcem Šedivým. Brankové se do konce poločasu stihli prosadit i domácí. Ve 32. minutě překonal Kafku Dominik Košek.

Druhý poločas opět více opanovali Kolíňáci. Svou aktivitou a dravostí hosty přehrávali a opět byli odměněni - v 72. minutě se podruhé v utkání prosadil Lukáš Šedivý a rozhodl o konečném výsledku a třech bodech na konto Kolína. Stejně jako v prvním poločase mohlo být po brankové stránce pro diváka veseleji - Biško nastřelil břevno či na druhé straně musel hostující šanci hasit Štancl.

Branky: Košek - 2x Šedivý

Rozhodčí: Volf - Duda, Langmajer

ŽK: Jimmy Peremene - Kafka, Němeček, Veselý, Škoda

Diváci: 200

FK Kolín: Kafka - Štancl, Čapek (43' Vácha), Němeček, Biško (K), Veselý (92' Rosendorf), Vondráček, Vebr (81' Skuhravý), Bareš, Škoda, Šedivý (75' Koděra)

SK Benátky n. J.: Straka - Sudek, Glöckner, Horák (74' Dohnalík), Šimeček (K), Kocourek (63' Mbah), Košek, Boček (83' Borovička), Šimek (56' Procházka), Zabilanský, Jimmy Peremene

Diskuze k článku