MD | Těsná prohra s Českou Třebovou

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 28.05.2019 | přečteno 188x

MD | SK Sparta Kolín - FK Česká Třebová 2:3 (1:0)

Sestava: Holý – Vondráček, Kroupa, Nevečeřal, Čáp (64´ Kenardžiev) – Řehák (51´ Šátek), Šámal V., Exner, Rejthar (46´ Kruliš) – Němec (66´ Pelikán), Škorpil (55´ Šámal J.)

Branky: Němec, Exner

“V sobotu jsme v domácím prostředí přivítali celek z České Třebové. Soupeři jsme chtěli vrátit porážku z podzimní části bohužel bez úspěchu. Pojďme ale pěkně od začátku. Z kraje zápasu se nám vstup moc nepodařil, nicméně byli jsme to právě my, kdo šel do vedení. V 17. minutě vyslal balón za obranu Exner a vyběhnuvší gólman se stoperem zachybovali, čehož využil Němec a přeloboval brankáře soupeře 1:0. V 29. minutě jsme mohli přidat další branku, jenže po pěkné kombinaci na jeden dotek se k zakončení dostal opět Němec, ale tentokrát napálil míč jen do břevna. V 37. minutě už o sobě dávali vědět i hosté, kdy po zblokované střele neúspěšně dorážel hostující útočník. Druhý poločas začal hodně nešťastně, kdy po standartní situaci si vlastní gól dal Kroupa 1:1. V 67. minutě jsme měli na kopačkách gól při šanci Jirky Šámala, jenž nedal a jak už to tak bývá, tak z protiútoku propálil gólmana Holého hostující hráč na kříž branky. V 72. minutě se po krásné střele prosadil domácí Exner 2:2. Bohužel hned 5 minut na to v 77. minutě přišel rozhodující gól hostí, a to po standartní situaci a malém důrazu našich hráčů 2:3. Poté jsme vrhli všechny síly do útoku ale marně. A tak když v posledních vteřinách netrefil střídající Pelikán prázdnou bránu z hranice malého vápna, tak se výsledek již neměnil.“ Uvedl asistent trenéra mladšího dorostu Jiří Vondráček.

Diskuze k článku