SOUPEŘI | DIVIZE C 2019/20

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 28.06.2019 | přečteno 707x

Kolín již zná své soupeře pro nadcházející ročník Divize. V naší skupině C se vystřídalo celkem 7 mužstev. Skupinu opustily celky Jiskra-Mšeno (FK Jablonec "B"), FK Přepeře a FK Pardubice "B", které se představí v ČFL. Dále sestupující FK Turnov, FK Olympia HK - Kratonohy. Do jiné skupiny se přestěhovaly týmy SK Spartak Slatiňany a SK Český Brod.

Nově se kolínské mužstvo utká s týmy FC Hlinsko (fotbal.hlinsko.cz/), TJ Sokol Libiš (www.sokollibis.cz), SK Polaban Nymburk (facebook.com/SK-Polaban-Nymburk), SK Poříčany (www.skporicany.estranky.cz), Sportovní sdružení Ostrá (www.ssostra.cz), FK Letohrad (www.fkletohrad.cz) a Sparta Kutná Hora (www.sparta-kh.cz).

V předkole domácího poháru MOL Cup narazí Kolíňáci na nováčka z naší skupiny - FC Hlinsko.

Diskuze k článku