PU: FK KOLÍN - FK BOHEMIA PODĚBRADY 3:0

Foto: fk-kolin.cz | Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 18.07.2019 | přečteno 524x

PU: FK KOLÍN - FK BOHEMIA PODĚBRADY 3:0

Ve středu 17.7. přivítali kolínští na "dvojce" v Borkách soupeře z Krajského přeboru - FK Bohemia Poděbrady. Rozdíl soutěže byl na hřišti znatelný téměř po celý zápas. Kolín díky dvěma rychlým brankám Zelenky vedl už v 18. minutě 2:0. Poté bylo k vidění několik šancí, ovšem ani jedna neprodrala balon do branky. Poděbradským hráčům se podařilo poprvé vystřelit směrem na branku až ve 32. minutě. Brankář Barták si s tímto pokusem však poradil. Horší to bylo těsně před poločasovým hvizdem - po standardní situaci se v malém vápně vytvořila skrumáž hráčů. Hosté z druhé dorážky nastřelili tyč a ani třetí pokus v kolínské síti neskončil. Vítězství kolínští pečetili několik minut před koncem utkání - Hetcl vyslal do slibného úniku Váchu, který ve vápně posunul balon na Veselého. Ten už měl svou práci zcela ulehčenou a střelou do odkryté branky zvýšil na konečných 3:0.

Fotogalerie: jackfoto.cz | Jan Kobzáň

Přátelské utkání číslo 3 čeká na Kolín už v sobotu 20.7., kdy od 10:15 hodin hostí FK Brandýs nad Labem.

Diskuze k článku