DIVIZE ZAČÍNÁ! NA ÚVOD DO VELKÝCH HAMRŮ

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.08.2019 | přečteno 213x

Kolínští už novou sezonu začali, a dokonce vítězně. V minulém týdnu si zahráli předkolo MOL Cupu v Hlinsku, kde zvítězili 1:0 brankou Jiřího Vondráčka. Kromě domácího poháru však začíná také Fortuna Divize. V rámci prvního kola čtvrté nejvyšší soutěže v ČR zajíždí Kolíňáci až na sever Čech. První ostré utkání nového ročníku Divize C začne ve Velkých Hamrech už zítra v 10:15 hodin.

Poprvé se kolínští setkali s celkem z Jablonecka v loňské sezoně. V prvním vzájemném mači modrobílí padli jen těsně 1:0. Naopak v domácím duelu, na jaře 2019, si naše mužstvo s chutí zastřílelo. Velkohamerští odjeli z Borků s náloží 5:2. Na zápasy je to tedy 1:1, jak tomu bude po prvním kole soutěže, to se dozvíme zítra!

Diskuze k článku