A TÝM | PŘÍCHODY A ODCHODY

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.08.2019 | přečteno 781x

Ještě před prvním mistrovským zápasem vám musíme představit nováčky v kolínském dresu a informovat vás o odchodech z týmu. Celkem opustilo kolínský kádr 7 hráčů, v opačném směru nově oblékne modrobílý dres 6 nováčků.

Kolínský A tým po loňské sezoně opustili oba brankáři. Michal Drápela přijal nabídku z nedaleké Velimi, František Kafka je bez angažmá. Dalším je dlouhodobý kolínský obránce Radek Biško, který pracovně opustil ČR a tak i fotbalový Kolín. Do týmu Spoje Praha odešel Lukáš Šedivý, do třetiligového SK Zápy Radek Skuhravý. V Kutné Hoře si hostování protáhl Tomáš Exner. Do stejného klubu odchází nově, taktéž na hostování, Jan Vlášek, který opustil dorosteneckou kategorii.

Jak již bylo zmíněno, náš dres nově oblékne šestice hráčů. V první řadě brankáři Ondřej Barták, který zde bude hostovat do 31.12. z Mladé Boleslavi, a Michal Kubát, který k nám přestoupil z Čáslavi. V kolínských barvách nově naskočí také Lukáš Šlehofer z Vodňan. Z dorostu se k "A" mužstvu připojil Matěj Zelenka, který však není kolínským hráčem - hostuje zde do 31.12. ze Sokola Nebovidy. Staronovou tváří je Štěpán Urban, který se vrací po půlročním angažmá ve Štěchovicích.

Kompletní fotogalerii nováčků naleznete na facebookovém či instagramovém účtu FK Kolín.

Facebook: FB | FK Kolín a.s.

Instagram: IG | @fkkolin

Diskuze k článku