MOL CUP pokračuje 1. kolem!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 13.08.2019 | přečteno 276x

Předkolo MOL Cupu zvládlo kolínské mužstvo na výbornou a po vítězství v Hlinsku postoupilo do 1. kola. V něm narazí na starého známého - soupeřem našemu celku bude ve středu 14.8.2019 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí. V Borkách utkání začne v 17:00 hodin.

S ústeckou Jiskrou Kolíňáci soupeřili o body v divizních soutěžích. První vzájemný zápas proběhl 20.8.2005, kdy si modrobílí poradili se svým sokem jednoznačně 3:0. Od té doby se kromě tohoto zápasu odehrálo dalších 8 duelů. Kolín z těchto osmi klání vyšel čtyřikrát jako vítěz, třikrát padl a jednou se body dělily. Poslední mač proběhl 22.7.2017 taktéž v 1. kole domácího poháru. Tenkrát se Kolín ujal vedení díky brance Josefa Janeckého. Druhý poločas ale opanovali hosté a díky třem brankám nejen že zvrátili skóre, ale také si zajistili postup do další fáze turnaje.

Nyní působí Jiskra Ústí nad Orlicí v "B" skupině ČFL. Ústečtí mají za sebou v novém ročníku doposud jedno utkání, ve kterém hostili "B" mužstvo ligových Teplic. S teplickou rezervou si poradili 3:2. V sobotu 17.8. mají před sebou další výzvu - rezervní tým Jablonce.

Co se poháru týče, máme ústeckému celku hodně co vracet. Důležitá je ale také podpora! Přijďte ve středu 14.8. zafandit našemu týmu a popohnat ho k vítězství. V dalším kole můžeme narazit na věhlasného soupeře!

Diskuze k článku