DERBY S KUTNOU HOROU

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 30.08.2019 | přečteno 264x

Vstup do Divize Kolíňákům nevyšel zcela dle představ. Po prvním kole si sice připsali první dva body za vítězství v penaltách s Velkými Hamry, další dvě kola ovšem vyšli naprázdno. První domácí zápas podlehli Vysokému Mýtu 2:0 a o týden později nestačili na Hlinsko 2:1. Nyní však mohou složit reparát - a hned v derby!

V sobotu 31.8. totiž hostíme v Borkách kutnohorskou Spartu, která se do Divize vrátila po dvouroční odmlce. Čeká nás tak první podzimní derby!

Co se týče soutěžních vzájemných zápasů, ty spolu tyto dva celky odehráli v sezoně 2016/17. Tehdy se v prvním utkání body dělily, avšak Sparťané byli o jeden šťastnější. Druhý duel byl už jednoznačný - v Borkách si kolínští s chutí zastříleli a Kutnou Horu smetli 4:0

Diskuze k článku