MD | Zápasy s Náchodem a Admirou

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 03.09.2019 | přečteno 186x

MD | FK Náchod – SK Sparta Kolín U17 3:0(1:0)

Sestava: Hurt; Krupka (46´ Žemba), Čáp, Šíma, Rejthar(62´ Čech); Šátek, Žilka, Němec (38´ Koutský), Rozumný (46´ Buchta); Řehák, Foršt

"Do Náchoda jsme přijeli bez několika svých hráčů. Nechtěli jsme jen bránit, ale ráz zápasu určila branka Náchoda již v 6. minutě, která padla po chybě naší obrany. Dalším mínusem byla vynucená střídání Němce, Kupky i Rozumného po zranění. Náchod byl důraznější v osobních soubojích a také odolnější. V 6. minutě druhé části hry domácí přidali druhý gól a bylo téměř rozhodnuto. O 10 minut později zvýšil na 3:0 a naši kluci paradoxně přidali. Chtěli napodobit svoje starší kolegy z U19, jejichž zápas se vyvíjel stejně a nakonec skončil vítězstvím na penalty. Z naší snahy se zrodila jen střela Adama Řeháka do tyče a několik nedotažených akcí Koutského. Náchod vyhrál zaslouženě, zejména díky větší odolnosti a fyzické vyspělosti." Uvedl trenér Zdeněk Hadrovský.

MD | SK Sparta Kolín – Admira Praha U17 3:4(1:1) na pokutové kopy

Sestava: Čáslava; Foršt (75´ Fíla), Čáp, Šíma, Šátek; Kenardžiev (46´ Buchta), Žilka, Němec, Rejthar; (46´ Žemba); Řehák(65´Čech), Koutský

"K nám do Kolína zavítal tým Admiry Praha, který svůj úvodní zápas sezony vyhrál. Pro nás vše začalo smolně ve 4. minutě, když po rohovém kopu Čáslava, který nahradil zraněného Hurta, vyrazil pokus hostí do Šátka. Od něj se to dále odrazilo do naší sítě. V 7. minutě faulovali hosté a krásný centr Rejthara z přímého kopu v pokutovém území Admiry hlavou ideálně trefil Čáp - 1:1. Hra byla vyrovnaná a šance na obou stranách, ale další branka na sebe nechala čekat až do 75. minuty. Do vedení šli opět hosté. Radovali se však jen 2 minuty. Po krásné akci na jejímž konci kapitán Němec připravil ideální přihrávkou gólovou pozici Petru Čechovi. Ten byl v tu chvíli na hřišti jen 12 minut, ale v zakončení bezchybný - 2:2. O chvíli později se do zakončení hlavou dostal Buchta, ale jeho pokus těsně minul branku pražanů. 4 minuty před koncem po rohovém kopu domácích přišel brejk Admiry a pro Kolín bohužel skončil gólem 2:3. My jsme to nevzdali a po centru Němce z přímého kopu a přihrávce Čáslavy, který se vysunul až k brance soupeře uzavřel skóre zápasu Žilka. Bod jsme brali. Mohlo být ještě lépe, Čáslava první dva pokutové kopy chytil, ale domácí taky nebyli úplně úspěšní. A tak vítězství hostům vystřelil syn bývalého reprezentanta Jiří Šmicer." Uvedl trenér Zdeněk Hadrovský.

Diskuze k článku