DERBY #2 | V sobotu s Nymburkem!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 13.09.2019 | přečteno 257x

Druhé derby podzimní části sehrají v sobotu 14.9. kolínští fotbalisté. V Borkách tentokrát hostí od 10:15 hodin SK Polaban Nymburk!

Nymburští fotbalisté na tom nejsou zrovna nejlépe. Z prvních pěti zápasů zvítězili pouze úvodní utkání soutěže, kdy se střetli s Ostrou. To brali své jediné 3 body po vítězství 0:1. Od té doby nejen že odchází ze zápasů bez bodů, ale také už nevstřelili další branku. Polaban padl po sobě s Náchodem, Poříčany, Vysokým Mýtem i Kutnou Horou. V dalším zápase s Kolínem jistě budou chtít zlomit nepříznivou bilanci.

Co se týče Kolína, ten má na svém kontě bodů 7. Hodně pomohla také výhra z minulého kola, kdy naše mužstvo odvezlo z půdy poslední Libiše plný bodový zisk. Nyní stojí před našimi hráči překážka v podobě nymburského Polabanu.

V SOBOTU VŠICHNI NA FOTBAL!

Diskuze k článku