Z horké půdy Benátek s plným počtem bodů

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 23.09.2019 | přečteno 207x

Uplynulá neděle přinesla souboj Kolína s týmem okupující druhou příčku tabulky, který zároveň ztrácel pouhý bod na vedoucí pozici. V Benátkách kolínští nezačali zcela nejlépe, na konci ale byli mnohem šťastnější. Z Benátek nad Jizerou Kolíňáci odvezli po vítězství 3:1 plný počet bodů.

Domácí byli před startem zápasu papírovým favoritem, a do mače také tak vstoupili. Už v 9. minutě se díky trefě Hrdiny ujali vedení 1:0. To ale Kolíňáky nezdolalo, naopak, do konce prvního poločasu stihli vývoj utkání zvrátit ku svému prospěchu. Nejprve ve 44 minutě snížil Lukáš Šindelář. Obrat dokonal těsně před poločasem kapitán Jiří Vondráček a domácím se šlo do kabin za stavu 1:2 velmi těžce.

Benátečtí jistě nebyli spokojeni s dosavadním průběhem zápasu, ale druhá půle jim nijak nepomohla. Kolínu se podařilo vsítit ještě jeden gól, když se z nařízené penalty prosadil opět Jiří Vondráček. Výsledkem 1:3 také utkání skončilo a Kolín si připsal veledůležité 3 body z půdy ambiciózních Benátek nad Jizerou.

Branky: Hrdina - Šindelář, 2x Vondráček

Rozhodčí: Erlebach - Klečka, Svoboda

ŽK: Kysela, Borovička - Šindelář, Vondráček

Diváci: 137

FK Kolín: Kubát - Štancl, Urban (82' Zelenka), Němeček, Šindelář (69' Bareš), Šlehofer, Vondráček (K), Vácha (87' Veselý), Škoda, Ondrušík (53' Stehno), Koděra

SK Benátky n. J.: Straka - Kysela, Šimeček (K), Jimmy, Košek (62' Šimek O.), Zabilanský (74' Borkovec), Mižič (79' Kocourek), Borovička, Šimek J., Macek, Hrdina

Diskuze k článku