V sobotu přivítáme Horky nad Jizerou!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 27.09.2019 | přečteno 180x

Poslední zářijový víkend nabídne v Borkách již osmé divizní kolo, ve kterém tedy domácí Kolín přivítá celek FC Horky nad Jizerou. O veledůležité body se tyto dva celky utkají v sobotu 28.9. od 10:15 hodin.

Sobotní soupeř se aktuálně nachází na 11. příčce tabulky divizní skupiny C. Horečtí doposud nasbírali 9 bodů, přičemž nastříleli 13 branek a naopak 16 inkasovali. V posledním odehraném zápase zajížděli do Nymburka, kde dlouho sahali po bodovém zisku. Nakonec však padli těsně 4:3.

Kolínští momentálně chytili dobrou formu. Od penaltového vítězství s Kutnou Horou neprohráli. Postupně porazili Libiš (3:1), Nymburk (2:0) a také Benátky (3:1), které do té doby byly bez ztráty kytičky. Kolín je se 13 body na 4. místě, skóre 11:8.

Kolín se s Horkami utkal dvakrát v loňském ročníku. O vítězi musely v obou případech rozhodnout penalty, neboť skončily shodně 1:1. Lépe z obou klání vyšli Kolíňáci.

VŠICHNI NA FOTBAL!

Diskuze k článku