V dalším kole do Dvora Králové!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 02.10.2019 | přečteno 224x

V neděli 6.10. jede kolínské A mužstvo do Dvora Králové nad Labem. S místním celkem se utká o body od 16:00 hodin.

Královédvorský celek postihla nyní špatná vlna. Mají na kontě již třetí prohru v řadě, ovšem všechny tři utkání skončily těsným výsledkem 2:1. Takto postupně "Dvoráci" padli v Hlinsku, doma s Libíší a v uplynulém kole v Benátkách nad Jizerou. V tabulce se nachází na 9. místě a na svém kontě mají 9 bodů.

Vzájemných duelů je doposud odehráno více než dost. První utkání odehrály tyto celky v Divizi v ročníku 2005/06. Tenkrát zvítězil Dvůr Králové 2:1. Ovšem v jarním utkání kolínští tuto porážku oplatili, v Borkách svého soupeře udolali 1:0. Od té doby se sehrálo dalších 12 zápasů. V tom posledním, z března 2019, musely rozhodnout až penalty po bezbrankové remíze. Druhý body brali královédvorští.

Diskuze k článku