Skvělou sérii přerušil Dvůr Králové!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 10.10.2019 | přečteno 177x

V neděli se kolínské mužstvo vydalo na půdu Dvora Králové nad Labem. Předzápasová forma hovořila lépe pro Kolín, ve výsledku ale dopadli lépe domácí. Kolín i přes dobrý výkon padl ve Dvoře Králové 3:2.

Kolínští prospali začátek zápasu. “Dvoráci” se díky střele Dvořáka ujali vedení 1:0 už ve 4. minutě. Hostující mužstvo z Kolína nehrálo špatně a vyrovnávací branka na sebe nenechala dlouho čekat. Ve 21. minutě srovnal na 1:1 Daniel Bareš a vypadalo to, že nastane obrat. Ovšem poté opět úřadovali domácí - ve 41. minutě opět Dvůr získal vedení, a opět díky Josefu Dvořákovi.

Ve druhé půli, konkrétně v 69. minutě, dal domácím větší klid Macháček, který zvýšil již na 3:1. Kolíňáci se ale nevzdali a dokázali utkání zdramatizovat. V 84. minutě snížil na 3:2 Filip Stehno. Na vyrovnání ale už nedošlo a Dvůr Králové tak přerušil Kolínu pohlednou sérii vítězství.

Diskuze k článku