V 10. kole přivítáme Trutnov!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 11.10.2019 | přečteno 191x

Divize se o nadcházejícím víkendu dostane již do svého 10. herního kola. V něm kolínští fotbalisté přivítají v Borkách severský tým MFK Trutnov! Duel začne v sobotu v 10:15 hodin!

Kolín svou několik zápasů trvající vítěznou šňůru nezvládl prodloužit v kole uplynulém, kdy padl ve Dvoře Králové těsně 3:2. Trunovští své poslední odehrané utkání taktéž nezvládli, na půdě Horek nad Jizerou prohráli 3:1. Bodově oba celky dělí jeden jediný bod. Kolín se nachází na pozici čtvrté, Trutnov je sedmý.

Podívejme se ještě na vzájemné mače. Těch spolu tyto týmy mají odehraných více než dost. V minulé sezoně 2018/19 vždy zvítězil venkovní tým - nejprve Trutnov zvítezil v kolínských Borkách 2:1, na jaře téže sezony Kolín zvítězil v Trutnově stejným výsledkem, 2:1.

Diskuze k článku