V Ostré rozhodl jediný gól

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 19.10.2019 | přečteno 369x

Jedenácté divizní kolo bylo pro Kolín kolem smolným. V sobotu 19.10. vyjelo kolínské mužstvo do Ostré, kde se utkalo s místním sportovním sdružením o body. O tyto body připravilo Kolíňáky především neproměňování šancí a následně nedůsledné bránění při standardce. Právě tento scénář shrnuje dnešní klání. Kolín v něm podlehl Ostré nejtěsněji, jak jen mohl – 1:0.

Předvedená hra z pohledu Kolína nebyla vůbec špatná. Proměňování šancí a celková finální fáze však vázla. Kolín nemohl najít recept na domácí obranu a nedokázal se prosadit. Stejný problém trápil i hráče Ostré. Jenže na rozdíl od modrobílých, domácí svou střeleckou impotenci dokázali prolomit. Ve 49. minutě si Kolíňáci nedali pozor a nezodpovědně inkasovali po standardní situaci. Osterské mužstvo tak to kolínské potrestalo a ujalo se vedení 1:0. Tento stav do konce utkání nic nezměnilo, ani další množství příležitostí. Kolín tak odjel z Ostré s nepořízenou, prohrál 1:0.

Branka: Hošťálek

Rozhodčí: : Šlajs - Langmajer, Štychová

ŽK: : Hošťálek, Smetana - Ondrušík

Diváci: : 180

FK Kolín: : Kubát – Stehno (84‘ Rosendorf), Štancl, Urban (71‘ Veselý), Šindelář (69‘ Zelenka), Vondráček (K), Ondrušík, Koděra (78‘ Šlehofer), Bareš, Škoda, Vácha

SS Ostrá: : Keller – Moudrý, Hošťálek, Bodlák, Mareš (76‘ Dozorec), Vobořil (K), Hudec (18‘ Šimáček), Horák (86‘ Bejda), Smetana, Řezníček (90‘ Bílek), Poběrežský

Diskuze k článku