Z NÁCHODA JSME ODJELI BEZ BODU

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 04.11.2019 | přečteno 312x

V předposledním venkovním utkání zavítalo kolínské mužstvo do dalekého Náchodu. Byť Kolín sahal již od počátku utkání po bodovém zisku, nakonec odjel s prázdnou.

Kolín vletěl do utkání jako hrom. Již v 7. minutě se prosadil krajní záložník Milan Vácha a Kolín se tak v Náchodě představil ve skvělém světle. Jednobrankový náskok si Kolíňáci drželi až do samotného závěru prvního poločasu. Domácím se však v nastavení první půle však podařilo vstřelit tzv. branku do šatny a s hostujícími srovnali krok.

Druhý poločas byl pro Kolín zakletý. Balon do soupeřovy sítě ne a ne padnout. Naopak domácím to tam padlo – v 68. minutě strhl skóre na stranu Náchodu Jan Pražák. To stále nebylo z domácí strany vše. Poslední slovo a definitivní tečku za utkáním udělal v 93. minutě Martin Malý.

V sobotu 9. 11. 2019 čeká Kolíňáky poslední domácí utkání podzimní části! Od 10:15 hodin se utkají se svým rivalem z Čáslavi. Před utkáním ještě proběhne slavnostní předání šeku Žanetce Hruškové na vytěžené peníze z uplynulého roku.

Branky: Volf, Pražák, Malý – Vácha

Rozhodčí: Bohata – Milner, Arnošt

ŽK: Hladík, Hlava – Veselý, Šlehofer, Bareš, Škoda

Diváci: 250

FK Kolín: Kubát – Štancl, Veselý (58‘ Němeček), Šindelář (78‘ Urban), Rosendorf (65‘ Stehno), Vondráček (K) (82‘ Zelenka), Vácha, Šlehofer, Bareš, Škoda, Koděra (77‘ Čapek)

FK Letohrad: Hladík – Moravec, Kabeláč, Podolník, Pražák, Hlava, Simon (69‘ Vencl), Nejman (76‘ Kadavý), Malý, Brich (41‘ Petřík), Volf (84‘ Král)

Diskuze k článku