O VÍKENDU NA DERBY!

Tomáš Šulc | 08.11.2019 | přečteno 34x

Poslední domácí utkání na podzim odehrají Kolíňáci v sobotu od 10:15 hodin. Soupeřem jim bude rival z nedaleké Čáslavi! Derby, které vždy vykazuje tu správnou atmosféru správného mače dvou soků!

Před úvodním hvizdem dojde k jednomu slavnostnímu ceremoniálu. Na zápase bude přítomna i Žanetka Hrušková s maminkou, jímž bude předán šek s vybranou finanční částkou za uplynulou sezonu.

FK Čáslav – pojďme se podívat na podzimní statistiky. Ke konci první poloviny soutěže se čáslavští nachází na 9. místě. Prozatím nasbírali 18 bodů a mají skóre 20:25. Z posledních 5 zápasů vytěžili 5 bodů – nejprve zdolali po penaltách Kutnou Horu, plný bodový zisk pak získali z utkání s Trutnovem, kdy zvítězili 2:1. V doposud posledním zápase schytali „bůra“ od Letohradu a padli 5:1.

Domácí Kolín je na tom ve statistikách o něco lépe. V tabulce je na 5. místě a na kontě má 21 bodů. Během podzimní části nastříleli Kolíňáci 23 branek, naopak inkasovali branek 17.

PŘIJĎTE PODPOŘIT KOLÍŇÁKY V POSLEDNÍM DOMÁCÍM ZÁPASE TOHOTO ROKU! Začínáme v 10:15 hodin!