Cíle pro sezonu 2016 / 2017

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 10.08.2016 | přečteno 1263x

Vážení sportovní přátelé , chci Vás na začátku fotbalové sezony 2016 - 2017 oslovit jménem VV Sparty Kolín z,s a představenstva FK Kolín,a.s a především Vás pozvat na utkání podzimní sezony .. Sezona 2015 -2016 patřila k nejméně povedeným v naší historii. Byl to nejenom sestup našeho "A " týmu z ČFL po předešlém sestupu z NFL. ale i ta skutečnost, že nám nebyla přidělena Sportovní střediska mládeže ani Sportovní centra mládeže.

Tyto skutečnosti se negativně projevují při získávání sponzorů a na návštěvnosti na utkáních našeho "A" mužstva.

Chci naše příznivce seznámit s řešením současné situace. Přestože z "A" mužstva odešlo poměrně hodně hráčů, podařilo se nám mužstvo doplnit a do přípravy byli zařazeni i hráči z mládežnických mužstev .Věříme, že náš tým bude v divizi hrát důstojnou roli. Návrat do ČFL bude cílem pokud se podaří úspěšně zvládnout podzimní utkání.

Cílem pro představenstvo je opětné získání SPSM a SCM. Chceme plně podporovat činnost přípravek a z jejich hráčů postupně doplňovat žákovské kategorie. Jsme si vědomi, že i nadále se neobejdeme bez spolupráce s kluby z blízkého okolí. Tuto činnost je však třeba změnit tak, aby funkcionáři z okolních klubů neměli pocit, že spolupráce přináší výhody jenom našemu klubu.

Vážení příznivci, chci Vás pozvat na první domácí mistrovské utkání podzimní sezony, které se bude konat dne 21.srpna 2016 od 17 hod. na našem stadionu a naším soupeřem bude družstvo Pardubice "B".

Věřím, že se nám postupně podaří vrátit na náš stadion důstojný počet diváků. Jiří Truska předseda představenstva FK Kolín ,a.s

Diskuze k článku