Z Ostré si odvážíme dva body.

Foto: Michal Břoušek

Tomáš Šulc | 15.08.2016 | přečteno 1294x

V sobotu začala divize a s ní i náš první zápas. Naši hráči se v prvním kole utkali s Ostrou, tedy s týmem, který postoupil z krajského přeboru do divize a byl přiřazen do naší skupiny "C". Kdekdo by si pomyslil, že to bude jednoznačné utkání. Opak byl pravdou. V základní hrací době se příznivci ani jednoho z celků branky nedočkali.

Po devadesáti minutách přišli na řadu pokutové kopy. Série byla dlouhá. Nakonec ji prolomil až obránce Petr Šourek, který tak rozhodl o tom, že právě Kolín bude brát bod navíc. Konečný stav tohoto utkání byl 0:1 (7:8) z pohledu domácích.

FK Kolín: Stehno - Rybařík, Čapek, Němeček, Brunclík (K), Veliký, Biško Radek, Seifert, Nešpor, Lukeš, Šourek. Náhradníci: Kopecký - Procházka, Novák Matěj, Ludvíček, Borkovec, Bora, Rosendorf. Branky: Šourek (rozhodující pen.)

Diskuze k článku