Další dvoubodový zisk.

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 21.08.2016 | přečteno 1561x

Dnes k nám zavítal "B" tým Pardubic. Za krásného počasí sehráli utkání dva celky, které měly opravdu velkou touhu po vítězství.

V první půli stálo při Kolínu obrovské štěstí. Pardubičtí nastřelili břevno a poté i tyč. I nadále bušili do branky domácího Stehna. Ve 39. minutě dostal přihrávku za kolínské beky bývalý hráč našeho klubu Jiří Bláha a vynikajícím dloubákem překopl Jakuba Stehna. Tato branka ale více nabudila domácí a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Ve 41. minutě se dokázal prosadit František Rybařík a srovnal stav utkání na 1:1.

Druhý poločas byl téměř stejný a na obrazu hry se skoro nic nezměnilo. Šance na zvrat skóre si dokázali vypracovat oba celky, jen tedy balon si nenašel cestu ani do branky Stehna či hostujícího Stejskala. Právě hostující gólman Stejskal dokázal téměř na konci zápasu svým spoluhráčům pěkně zavařit. Dostal dlouhý balon od spoluhráče a vyrazil ho rukama a následně fauloval jednoho z domácích na hranici šestnáctky. Nejen že uviděl červenou kartu a byl odnesen na nosítkách, také vytvořil dobrou příležitost pro náš celek. Do branky se postavil Hrnčíř ale bohužel tohoto zaváhání naše mužstvo nedokázalo využít. Ani v nastavených třech minutách už se nic nezměnilo a muselo se přejít na pokutové kopy.

Pokutové kopy. Před začátkem se nejprve vystřídal Arnošt Kopecký Jakuba Stehna. Tento tah byl opravdu skvělý a domácí gólman byl v penaltovém rozstřelu velkou oporou. Po druhé sérii bylo skóre na penalty stále 0:0. Pak od třetí série naši hráči nezaváhali. Výraznou roli v penaltách zahrál David Brunclík, který prudkou střelou rozhodl o přídělu druhého bodu pro Kolín.

FK Kolín - FK Pardubice "B" 2:1 po pen. (3:2 na pen.)

Branky: 41. Rybařík - 39. Bláha

Rozhodující pen.: Brunclík (KOL)

KOLÍN:

Stehno - Čapek, Němeček, Novák, Brunclík (K), Borkovec, Biško Radek, Rybařík, Nešpor, Lukeš, Šourek.

Náhradníci: Kopecký - Procházka, Biško Jiří, Seifert, Ludvíček, Bora, Rosendorf.

PARDUBICE:

Stejskal - Pánek, Staněk, Prokopec (K), Řehák, Přibyl, Gašpar, Málek, Bláha, Valenta, Kim Daewon.

Náhradníci: Hrnčíř - Novotný, Slezák, Karvánek, Svatoň.

Diskuze k článku