Kolín na juniorku Slavie nevyzrál

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 24.08.2016 | přečteno 1159x

Za krásného středečního odpoledne se na našem stadionu v Borkách odehrálo exhibiční utkání dvou různě věkových celků. Na straně jedné domácí "A" mužstvo, které momentálně hraje Divizi a na straně druhé juniorka pražské Slavie hrající nejvyšší ligu juniorů.

Slavia střílí branky s opravdovou chutí. To nám mohla ukázat v přátelských utkání například ve Velimi, kde zvítězila 6:1 nebo ve Vykáni, kde doslova rozdrtila domácí 9:1. Dnešní utkání ale ukázalo kvalitu obou celků. Slavia zvítězila podle očekávání ale výkon z obou stran byl opravdu překvapující. K vidění bylo spousty brankových příležitostí na obou stranách ale i golmani ukázali, že nejsou na odpis.

První branku dokázali vstřelit domácí, tedy konkrétně Marco Veliký, který už ve 3. minutě utkání rozvlnil síť hostů. To bylo od domácího brankostroje pro tento zápas vše, pak padly ještě 3 branky, bohužel do sítě Arnošta Kopeckého.

Branky: Veliký - Vávra, Vavrouš, Veselý

Rozhodčí: Pluhař - Trumpus, Vala

Kolín:

Kopecký - Procházka, Biško Jiří, Seifert, Novák, Ludvíček, Veliký, Borkovec, Bora, Šourek, Rosendorf (K).

Náhradníci: Čapek, Němeček, Brunclík, Biško Radek, Rybařík, Nešpor, Lukeš.

Slavia "U21":

Lisa - Broukal, Pelyak, Souček Daniel, Vavrouš, Veselý, Badocha, Gilián, Vávra, Žárský, Fialka.

www.hrubamzda.cz - mzdová kalkulačka, výpočet čisté mzdy

Diskuze k článku