Z Dvora Králové bez bodu.

Tomáš Šulc | 28.08.2016 | přečteno 845x

Dnes se náš "A" tým vydal na utkání do Dvora Králové. Bohužel zápas nevyšel podle představ. Domácí se ujali poměrně brzy vedení. V 11. minutě byl nařízen pokutový kop ku prospěchu Královu Dvoru a Podolník se nemýlil. Kolínští nedokázali na změnu skóre reagovat. Naopak domácí ještě těsně před koncem prvního poločasu svůj náskok navýšili na 2:0, to se trefil Rejl.

Do druhého poločasu se nastupovalo těžce. Skóre vypovídalo jasně pro domácí a naše kluky byl vyvíjen velký tlak z důvodu nepříznivého skóre. Až do 62. minuty svítilo skóre stále 2:0, jenže právě v této minutě dokázal ještě snížit na pouhých 2:1 Petr Šourek a zdramatizoval vývoj utkání.

Bohužel to bylo ze zápasu vše a výsledek už se následně neměnil. Konečné skóre tedy 2:1 a kolínští nebrali ani bod.

Branky: Podolník (pen.), Rejl - Šourek

Rozhodčí: Kotyza - Hock, Hůlka