Starší žáci "B" podlehli Kosmonosům.

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 03.09.2016 | přečteno 839x

Do zápasu se jako obvykle nastoupilo za stavu 0:0, jenže netrvalo dlouho a hosté se ujali vedení. Už v 8. minutě rozjel hostující brankostroj Valenta. O 4 minuty později, tedy ve 12. minutě, se prosadili hosté znovu, tentokrát Matěj Bím. Ten mimochodem dal i následující branku v 15. minutě. Kolínští se nedokázali dostat do téměř žádné výhodné pozice k zakončení a alespoň snížit na 3:1 do konce poločasu. Naopak znovu udeřili hosté. Těsně před koncem poločasu zvýšil na 4:0 Oliberius.

Druhá půle už byla pouhou formalitou tohoto utkání. Za stavu 0:4 se našim klukům muselo hrát opravdu špatně, nicméně to vypadalo hodně nadějně. V 53. a 55. minutě ještě dostal Kolín do hry Michal Fíla a skóre bylo 4:2 ku prospěchu Kosmonos. Domácí zvýšili svou aktivitu ale na víc branek se nezmohli. Kosmonosy později přidali další 4 branky zásluhou Valenty, Bíma (2x) a Flachbarta a byl konec. Kosmonosy nadělili našim klukům vysoko, 8:2.

Branky: 2x Fíla - 2x Valenta, 4x M. Bím, Oliberius, Flachbart

Rozhodčí: Trumpus

Počet diváků: 25

FK Kolín:

Hurt - Fíla, Žemba, Oliva, Semenec, Ješeta, Jandus, Poula, Kolář, Hübšt, Žídek.

Náhradníci: Poborský - Barabáš, Procházka, Koutský.

Kosmonosy:

Bím Miroslav - Hovorka, Šíma, Nosek, Hradec Daniel, Bím Matěj, Šandera (K), Flachbart, Dvořák, Valenta, Hradec Petr.

Diskuze k článku