3 body zůstaly doma.

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 05.09.2016 | přečteno 1543x

Včera do našeho královského města zavítal tým z Kratonoh. Zvláštní zápas, už jen proto, že se na začátku konal jeden slavnostní ceremoniál. Pan Kocman v nedávné době oslavil své 80. narozeniny a dnes mu přímo na hřišti poblahopřáli nejvyšší představitelé našeho klubu - pánové Jiří Truska, František Bílek a pan doktor Jan Balík. Foto - http://jacklin.rajce.idnes.cz/FK_Kolin_-_FK_Srsni_Kratonohy_3_2_1_0/ - Jan Kobzáň.

Po této slavnostní události se přišlo na to, na co všichni čekali. Na samotné utkání.

První poločas nebyl v podání obou celků nějak extra úspěšný ale přeci jen pro naše mužstvo úspěšnější. Do 40. minuty utkání bylo skóre nerozhodné 0:0 a nejspíše by bylo i nadále. Bohužel pro hosty si jeden z jejich hráčů srazil balón do vlastní branky a poslal náš celek do vedení 1:0. Tímto skóre skončil první poločas.

Po patnácti minutové pauze se rozehrál druhý poločas. Výkon se podstatně zlepšil z obou stran a bylo to vidět i na skóre. Hra se více otevřela a padlo více branek než v poločase prvním. V 53. minutě navýšil náskok Kolína František Rybařík a hrálo se ještě lépe. Tedy dvě minuty, než hosté dokázali odpovědět a snížit na 2:1. Ale pozor. Jen 9 minut nás dělilo od další branky do sítě hostů - tentokrát Jan Lukeš skóroval. 3:1. V 72. minutě jen hosté upravili skóre na konečných 3:2 a bylo téměř dohráno. Ano, šance byli i nadále, jen je nikdo neproměnil.

Branky: Drozd (VG), Rybařík, Lukeš - Kořínek, Klátil

Rozhodčí: Šimeček - Kyncl, Vaňkát

Diváků: 140

KOLÍN:

Stehno - Bora, Čapek, Němeček, Brunclík (K), Ludvíček, Biško Radek, Rybařík, Nešpor, Lukeš, Šourek.

Nahradníci: Kopecký - Procházka, Seifert, Veliký, Borkovec, Rosendorf.

KRATONOHY:

Mačí - Kejmar, Drozd, Němeček, Hrůša, Pago, Čada, Franc (K), Pražák, Klátil, Kořínek.

Náhradníci: Čihař - Michek, Mládek, Jilemnický, Matěj Vejr.

Diskuze k článku