Body zůstaly v Chrastavě.

Foto: TJ Spartak Chrastava

Tomáš Šulc | 11.09.2016 | přečteno 894x

Kolín jel do Chrastavy jako papírový favorit a ze začátku zápasu si vedl dobře. Další plus pro naše mužstvo bylo vyloučení domácího Uzla ve 22. minutě. Dokonce se v 63. minutě ujal Kolín vedení díky střele Petra Šourka. Bohužel naši kluci nedokázali vedení udržet a později udeřili domácí. Během dvou minut otočili utkání na svou stranu a zvítězili.

„Celý zápas se hrálo na jednu bránu. Vytvořili jsme si minimálně šest gólových příležitostí, bohužel jsme vyhořeli v koncovce a dali pouze jeden gól. Domácí podržel brankář, který čtyři góly chytil. My nastřelili ještě tři tyče." posteskl si trenér Jiří Biško.

„Zápas jsme ztratili během čtyř minut, kdy jsme nepochopitelně vypadli z rytmu a dostali dva góly. Jinak jsme si vytvořili šance na tři zápasy. Vybrali jsme si smůlu, doufejme, že v sezoně naposledy." dodal Biško.

Branky: 70. Henzl, 72. Suk - 63. Šourek

Rozhodčí: Kvaček - Raplík, Hanousek

KOLÍN:

Stehno - Čapek, Němeček, Brunclík (K), Biško Radek, Bora, Nešpor, Šourek, Lukeš, Seifert, Rybařík.

Nahradníci: Kopecký - Ludvíček, Veliký, Procházka, Rosendorf.

CHRASTAVA:

Zíka (K) - Melichar, Kopecký, Studnička, Čurgali, Rozmajlzl Michal, Henzl, Uzel, Kouba, Štajner, Suk.

Náhradníci: Zoul - Sochor, Sandr, Abrahám, Rozmajlz Petr, Bednář.

Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/kolin-prohral-na-hristi-posledniho-celku-a-to-hral-proti-deseti-20160911.html