Kolín opět nebodoval.

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 18.09.2016 | přečteno 1274x

FK Kolín - TJ Sokol Živanice 1:3

Od samotného začátku zápasu bylo jasné, že to bude velký boj o drahocenné body. Šance si vytvářela obě mužstva ale ani jedna strana branku nevstřelila. Tedy až do 22. minuty. To se slova ujal domácí Kolín v čele s Marcem Velikým, který dokázal jako jediný prostřelit hostujícího brankáře Volšíka. Bohužel pro nás - ve 30. minutě byla po faulu Stehna na jednoho z hostujících odpískána penalta. Nejen že Stehno obdržel žlutou kartu ale také inkasoval z penalty.

V druhé půli to vypadalo podobně. Brankové příležitosti si vytvářeli oba celky. Více štěstí ale stálo na straně Živanic a hráči soupeře s ním dokázali plně využít. V 54. a 77. minutě živaničtí otočili vývoj zápasu na svou stranu a domácí marně dobývali Volšíkovu branku.

Branky: Veliký - Herzán, Petrus, Ujec

Rozhodčí: Matys - Němec, Matoušek

Diváci: 140

ŽK: Stehno, Brunclík, Rybařík, Šourek - Ferčák

FK Kolín:

Stehno - Seifert, Čapek, Němeček, Brunclík (K), Veliký, Biško Radek, Rybařík, Nešpor, Šourek, Lukeš.

Náhradníci: Kopecký - Procházka, Rosendorf, Bora, Novák, Ludvíček.

TJ Sokol Živanice:

Volšík - Norek, Ferčák, Herzán (K), Gorol, Buriánek, Petrus, Novák, Polák, Ujec, Motyčka.

Náhradníci: Vašíček - Janecký, Trupl, Ujec, Kakrda, Hundák, Sůra.

Diskuze k článku