ČERNÁ SÉRIE PROLOMENA!

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 02.10.2016 | přečteno 1335x

Kolínští to dokázali!

Každému fanouškovi kolínské kopané trnul úsměv při pohledu na ukazatel skóre po prvním poločase. Do zápasu šlo totiž naše mužstvo jako papírový favorit na zisk všech bodů. O poločasové přestávce svítilo na světelné tabuli skóre 0:1. To se samozřejmě nelíbilo nikomu, především příznivcům našeho týmu.

Druhý poločas byl podstatně lepší. Kolínští se dostávali více do útoku a do více brankových příležitostí. To se zákonitě muselo projevit na skóre. V 62. minutě propukla na kolínském stadionu velká radost - srovnání stavu utkání na 1:1 zařídil Jan Lukeš. Dále diváci ožili v 72. minutě. František Rybařík propálil gólmana Šťastného a Kolín se ujal vedení 2:1. Tečku za zápasem udělal opět Jan Lukeš, který se prosadil ještě v 87. minutě a zrežíroval skóre utkání na konečných 3:1.

Branky: 2x Lukeš, Rybařík - Holoubec

Rozhodčí: Janda - Duda, Szikszay

Diváci: 100

FK Kolín: Kopecký - Bora, Seifert, Čapek, Němeček, Brunclík (K), Biško Radek, Rybařík, Nešpor, Lukeš, Šourek.

Náhradníci: Stehno - Zdeňka, Novák, Ludvíček, Veliký, Procházka, Rosendorf.

MFK Trutnov: Šťastný - Kejzlar, Turner, Tobiaš, Marks (K), Matějka, Kamitz, Holubec, Zezula, Tauchman, Mařas.

Náhradníci: Šimůnek, Wimmer, Vošanovič, Doubic, Brutovský.

Diskuze k článku