J. Biško: "Teď v týmu vládne velká spokojenost."

Foto: Michal Malý, Zdeněk Majer

Tomáš Šulc | 09.10.2016 | přečteno 1210x

FK Náchod - FK Kolín 2:4

„Utkání pro nás nezačalo dobře. Střela domácího hráče z nějakých pětadvaceti metrů skončila v šibenici naší branky. To dostalo soupeře do zápasu. O několik minut později s námi bylo ještě hůř. Po ojedinělé akci Náchoda došlo v našem vápně ke spornému souboji a rozhodčí proti nám nařídil pokutový kop. Takže jsme po půlhodině hry prohrávali o dvě branky."

„Kluky však ani taková situace nezlomila, naopak, ukázali svoji velkou sílu a odhodlání poprat se o lepší výsledek. Podařilo se to vyjádřit i gólově a ještě do poločasu jsme dokázali vyrovnat na 2:2"

„Druhý poločas byl pak zcela v naší režii. Po dvou rychlých brankách jsme se dostali do vedení, které už se nám podařilo udržet do samotného konce. Takže teď v týmu vládne velká spokojenost." Uvedl trenér Jiří Biško

„Po minulém týdnu jsme zvládli další utkání, tentokrát na hřišti soupeře. Rádi bychom v tom pokračovali i v následujícím domácím střetnutí proti Přední Kopanině. V dnešním utkání mě potěšili oba naši útočníci, kteří vstřelili tři branky. Doufám, že nám jejich forma pomůže i v příštím kole." Dodal spokojeně Biško.

¨

Branky: 25. a 30. (pen.) Malý – 32. a 44. Rybařík, 47. Veliký, 53. Šourek

Rozhodčí: Brychta - Kotyza, Kvaček

ŽK: Malý, Petr - Zdeňka, Šourek, Lukeš (2:3)

Kolín: Stehno - Zdeňka, Čapek, Němeček, Brunclík (K), Veliký, Biško R., Nešpor, Šourek, Lukeš, Rybařík

Náhradníci: Kopecký - Novák, Ludvíček, Bora, Rosendorf, Seifert.

Diskuze k článku