V neděli s Přední Kopaninou

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 12.10.2016 | přečteno 870x

FK Kolín - FC Přední Kopanina | 16.10. | 16:00

V neděli 16.10. přijede na naše hřiště tým z Přední Kopaniny. Aktuálně čtrnáctý celek tabulky Divize skup. C neprožívá zrovna nejvydařenější část sezony. Z uplynulých 5 utkání zvítězili pouze jednou a to doma s Pardubicemi. V minulém kole dokonce Přední Kopanina prohrála na půdě posledního Trutnova vysoko 4:0.

Kolín si ale nevede o moc lépe. V posledních pěti kolech to vypadalo s našimi borci velmi bídně. Nejprve prohra v Chrastavě, poté doma s Živanicemi a v Turnově 3:1. Tato černá série už je ale prolomena. I když se hráči pořádně nadřeli - s Trutnovem zvítězili 3:1 (prohrávali 1:0) a následně vítězství v Náchodě 4:2 (prohrávali 2:0).

Kolín se nachází na 9. příčce.

NAVÁŽE NÁŠ TÝM NA PŘEDEŠLÉ ÚSPĚCHY?

Výsledky obou celků z uplynulého kola:

FK Náchod - FK Kolín 2:4

FK Trutnov - FC Přední Kopanina 4:0

Diskuze k článku