Jiří Biško: „Bohužel jsme to výsledkově nezvládli."

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 16.10.2016 | přečteno 1348x

Do zápasu jsme dnes měli nastoupit jako papírový favorit. Měli jsme navázat na předchozí úspěchy a porazit i tento celek ze spodních pater tabulky.

Opak je pravdou. Přední Kopanina se dostala ve 28. minutě do vedení 1:0 a další velká rána přišla ve 42. minutě - sudí Hodek ukázal červenou kartu Petru Zdeňkovi. Kolín dohrával tedy utkání v oslabení.

To ale spíše náš tým nakoplo. Ve druhém poločase jsme se dostávali více k brance soupeře a uzavřeli jsme je na jejich obranné polovině. Odměnou za zvýšenou produktivitu byla v 60. minutě vyrovnávací branka. Kolín byl stále lepším celkem ale branku už nevstřelil.

Po nerozhodném skóre si oba týmy zajistily alespoň jeden bod. O tom bonusovém, druhém bodu musel rozhodnout penaltový rozstřel, ve kterém bohužel zvítězili hosté.

„Soupeř měl v první půli, kromě pár rohů, asi jednu šanci a z té nám vstřelil gól. Pak nám byl vyloučený Zdeňka, což taky dost ovlivnilo utkání. Ale i přesto jsme byli mnohem lepší, bohužel jsme dokázali dát z pěti nebo šesti šancí po změně stran jenom jednu branku. A to rozhodlo. Dneska jsem nespokojený, protože to byl nejhorší soupeře, s jakým jsme doposud hráli," přiznal Jiří Biško.

Branky: Lukeš - Vašut

Rozhodčí: Hodek - Cihlář, Špindlerová

ŽK: Podkul, Vašut, Hemzáček, Bláha, Čihák, Sýkora (0:6)

ČK: Zdeňka

Diváci: 120

FK Kolín:

Kopecký - Zdeňka, Čapek, Němeček, Brunclík (K), Veliký, Biško R., Rybařík, Nešpor, Lukeš, Šourek.

Náhradníci: Kopecký - Bora, Seifert, Novák, Ludvíček, Procházka, Rosendorf.

Diskuze k článku