Kolín bere z derby pouze bod

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 23.10.2016 | přečteno 958x

Sparta Kutná Hora - FK Kolín 2:1 (po pen.)

„S výsledkem jsem hodně nespokojený. Sice jsme první poločas začali výborně a podařilo se nám vstřelit i gól. Pak jsme ale vypadli ze hry a nechali hrát Kutnou Horu. Z toho pramenilo i její vyrovnání."

„V šatně jsme si řekli, že ve druhém poločase musíme hrát jinak a myslím si, že jsme to plnili dobře. Bohužel z dvou, třech šancí, které jsme si vytvořili, jsme žádnou neproměnili. Utkání pak došlo do penalt, které jsou loterie a nezbývá než Kutné Hoře pogratulovat k zisku bonusového bodu." Uvedl trenér Jiřií Biško

Branky: Šesták - Lukeš

Rozhodčí: Tryzna - Stieber, Lavrenčíková

Diváci: 310

ŽK: Regner, Vácha - Němeček, Rybařík, Šourek.

Kolín:

Kopecký - Čapek, Němeček, Seifert, Novák, Brunclík (K), Rybařík, Nešpor, Biško R., Lukeš, Šourek.

Náhradníci: Stehno - Bora, Ludvíček, Veliký.

Diskuze k článku