Potřetí v řadě rozhodovaly penalty

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 01.11.2016 | přečteno 541x

FK Kolín - SK Vysoké Mýto 0:1 po pen.

Před samotným zápasem proběhlo ještě slavnostní poděkování panu Františku Kurešovi za dlouholetou práci v našem klubu.

Do utkání vstupoval podle momentální tabulky náš celek jako papírový outsider. Vývoj prvního poločasu byl ale zcela jiný. Kolín se dostával více do brankových přiležitostí než soupeř. Jenže snaha byla marná. Do kabin se po prvním poločase odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

Druhý poločas už nebyl jako první. Hra se přesunula spíše na naší polovinu. Tentokrát byli aktivnější hosté. Jenže ani oni to nedokazali zúročit.

Potřetí v řadě došlo na penaltový rozstřel ale potřetí v řadě v něm naše mužstvo neuspělo. Hosté proměnili všechny pokutové kopy, kdežto kolínskému Rybaříkovi selhala mířidla.

Hodnocení trenéra Biška:

„Opět nespokojenost s výsledkem, protože je to pro nás další ztráta doma, což je pro mě nepochopitelný."

„Nedáváme góly. Naše produktivita je v této části podzimu špatná. Víme o tom, ale bohužel teď s tím už nic neuděláme. Trénujeme to na tréninku, ale prostě to nepřetavíme do zápasu. Jediné, co mě těší, že jsme vzadu udrželi nulu, protože Vysoké Mýto má nepříjemné útočníky. Co se týká penalt, to je loterie. Dvakrát jsme v nich uspěli, teď třikrát ne."

Rozhodčí: Rais - Krupa, Milner

ŽK: Brunclík, Lukeš - Žák, Živný, Motl

FK Kolín:

Kopecký - Bora, Seifert, Čapek, Němeček, Brunclík (K), Biško R., Rybařík, Nešpor, Lukeš, Šourek.

Náhradníci: Stehno - Novák, Ludvíček, Veliký, Procházka, Rosendorf.