Kolín padl na půdě lídra Divize C

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 06.11.2016 | přečteno 1004x

"Bohužel dnes to soupeři usnadnily naše chyby. První branku jsme si dali skoro sami po špatné rozehrávce brankáře a pak to utkání nabralo jiný směr, než jsme chtěli. Druhá branka soupeře padla po standardní situaci, ve kterých je Ústí silné. I když to bylo až ze skrumáže. Ke konci zápasu se nám podařilo vykřesat jiskřičku naděje, ale bohužel už se nám nepodařilo s výsledkem nic udělat. Myslím si, že jsme byli fotbalovější než soupeř, ale bohužel se nám dnešní zápas nepodařilo výsledkově lépe zvládnout. Dnes bych to hodnotil jako smolnou prohru." „Do dnešního utkání, byť na hřišti prvního týmu, jsme si věřili. Viděl jsem několik jejich zápasů a jejich hra neodpovídá umístění v tabulce. Takže jsme se dneska nechtěli vracet s prázdnou. Bohužel se to se nepodařilo." Uvedl trenér "A" týmu Jiří Biško.

Branky: Nágl, Souček - Šourek

Rozhodčí: Martínek - Šťastný, Kovářová

ŽK: Strnad - Brunclík, Biško R., Šourek, Bora, Rybařík

Diváci: 240

Sestava:

Kopecký – Čapek (80. Veliký), Zdeňka, R. Biško, Nešpor – Lukeš, Němeček, Brunclík (73. Bora), Seifert (61. Rybařík) – Novák (85. Ludvíček), Šourek.

Diskuze k článku