Z přímého kopu rozhodl Bora

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 14.11.2016 | přečteno 1048x

Od začátku utkání byl Kolín lepším týmem na hřišti. Chyběla tomu ale pořádná koncovka. Do šancí se dostávali Seifert, Zdeňka, Lukeš a další hráči v kolínských barvách, ale ani jeden nepřekonal gólmana hostů. Bezbrankové skóre vydrželo až do samotného závěru. V 75. minutě se do hry dostal místo Adama Čapka autor jediné naší branky Oleksandr BORA. Ten si postavil v 82. minutě míč na přímý kop a nádhernou ranou překonal hostujícího Ehrenbergera.

"S výsledkem jsem spokojený. Dali jsme jednoho góla, kterého jsme potřebovali. Bohužel jsme ho mohli dát již v první půli, ale šance jsme neproměnili. Věřím, že pak bychom přidali další. Prostě naše gólová nemohoucnost trvá dál, ale zaplaťpánbůh, že tam jeden spadl. Musím mimo jiné podotknout, že krásný gól." Uvedl trenér Jiří Biško.

Branky: O. Bora

Rozhodčí: Kazda - Hůlka, Hocek

Diváci: 80

ŽK: Týfa (Letohrad)

Sestava: Stehno – R. Biško, Zdeňka, Šourek, Nešpor – Čapek (75. Bora), Brunclík (K), Němeček (90. Rosendorf), Seifert (62. Novák) – Lukeš (86. Veliký), Rybařík (75. Ludvíček).

Diskuze k článku